ویزای توریستی انگلیس

سلام به شما ... متقاضی ویزای انگلیس

ویزای توریستی انگلیس برای ایرانیان یکی از سخت‌ترین ویزاهاست و برای دریافت آن باید شرایط مالی و سابقه سفرهای مناسبی داشته باشید. بهترین راه برای جلوگیری از رد شدن ویزا، توضیح دادن کامل شرایط مالی است که ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای شما بشوند.

در صورتی که درخواست ویزای شما رد شود، به غیر از تحمیل هزینه‌های مربوطه مانند هزینه سفارت، ترجمه و … برای شما هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد. برای دریافت ویزا در اقدامات بعدی، باید تا جای ممکن ایرادهایی که آفیسر در نامه ریفیوزال آورده است را برطرف کنید.

1. شرایط مالی

هدف شما باید این باشد که شرایط مالی خود را به بهترین شکل ممکن برای مامور صدور ویزا توضیح دهید. اگر حساب بانکی شما مناسب نباشد و در صورت نیاز به رفع ایرادات آنها، ممکن است ارائه مدارک به سفارت، سه ماه یا بیشتر به تعویق بیافتد تا گردش حساب مناسبی را بتوانید برای سفارت آماده کنید. بهتر است شرایط مالی را قبل از اقدام برای دریافت ویزا، بهبود ببخشید تا با مشکلی مواجه نشوید. بهترین راه برای جلوگیری از این موضوع، ارائه مستندات مالی کافی است که مورد قبول سفارت نیز باشند.

2. سابقه مسافرتها

افراد مختلف با شرایط متفاوتی برای دریافت ویزای انگلیس اقدام می‌کنند. اصولا پدرها و مادرهایی که برای دیدار با فرزندانشان درخواست ویزا می‌کنند لازم نیست سابقه سفر خاصی داشته باشند زیرا هدف آنها از سفر بسیار واضح است اما در صورتیکه برای سفر توریستی (بدون داشتن اقوام درجه یک) برای ویزا اقدام کنید بایستی حتما سابقه سفرهای خوبی داشته باشید. دقت کنید که وقتی حرف از سابقه سفر به میان می‌آید منظور یک یا دو سفر اروپایی نیست که تنها چند ماه قبل از درخواست ویزای انگلیس شما انجام شده باشد. سابقه سفر باید نشان دهنده علاقه شما به سفر و همچنین داشتن توانایی در پرداخت هزینه‌های سفر باشد. مثلا چند سفر به آفریقا، آسیای جنوب شرقی و آمریکای جنوبی در سالهای دور کارآمدتر از چند سفر اروپایی در یک سال گذشته است.

3. انواع ویزای توریستی انگلیس

در اینجا به بیان تفصیلی تر در مورد انواع ویزای توریستی انگلیس می‌پردازیم:

ویزای توریستی کوتاه مدت 6 ماهه: این نوع ویزا برای افرادی که به صورت توریستی به انگلیس سفر می‌کنند و می‌خواهند برای حداکثر مدت 6 ماه در این کشور باقی بمانند، صادر می‌شود. حداکثر زمان اقامت با این ویزا 180 روز است و محدودیتی برای تعداد ورود به خاک بریتانیا در این مدت وجود ندارد.

ویزای توریستی بلند مدت 2، 5 یا 10 ساله: این نوع ویزا برای افرادی که به صورت مکرر و به دلایل شغلی، تحصیلی یا خانوادگی به انگلیس سفر می‌کنند، صادر می‌شود. برای درخواست این نوع ویزا باید اثبات کنید که به طور مستمر در بریتانیا اقامت نخواهید داشت و دلیل قانع کننده‌ای برای درخواست این نوع ویزا داشته باشید. مدت اقامت با این ویزا هر بار حداکثر 6 ماه است. (دقیقا برابر با ویزای کوتاه مدت 6 ماهه)

با توجه به نیاز و شرایط شما، مشاورین ما می‌توانند بهترین نوع ویزا را به شما پیشنهاد دهند.

4. خدمات ما

درست است، تصمیم نهایی در خصوص صدور ویزا بر عهده افسر بخش ویزا در سفارت یا کنسولگری مربوطه است و بسته به تشخیص او و ارزیابی شرایط متقاضی، ممکن است درخواست شما پذیرفته یا رد شود. اما با در اختیار داشتن تمامی مدارک و مستندات لازم و همچنین اطلاعات دقیق در خصوص اهداف سفر، تاریخچه سفر و شرایط مالی، شانس شما برای دریافت ویزا بیشتر می‌شود. در هر صورت، ما متعهد هستیم که در این مسیر بهترین راهنمایی و مشاوره را به شما ارائه کنیم.

5. رد شدن درخواست ویزا

در صورت رد درخواست ویزای توریستی انگلیس، شما حق اعتراض ندارید، با این حال می‌توانید با رفع ایرادات طرح شده و دادن پاسخ مناسب به آنها، مجددا اقدام کنید. در این حالت، می‌توانید قبل از اقدام مجدد، مشاوران ما را در جریان قرار دهید تا با بررسی شرایط شما، پیشنهادهای لازم را به شما ارائه دهند.

6. خودم شخصا اقدام کنم؟

بله، دریافت ویزای توریستی برای سفر به انگلیس می‌تواند به صورت مستقیم از طریق وبسایت وزارت امور خارجه انگلیس انجام شود. با این حال، در صورتی که مایلید برای داشتن شانس بیشتر و رفع ایرادات احتمالی، از خدمات یک مشاور مجرب و ماهر در این زمینه استفاده کنید، با ما تماس بگیرید.

ما متعهد هستیم که مدارک شما را به دقت بررسی کنیم تا با بیشترین شانس ممکن برای ویزا اقدام کنید تا وقت و پولتان به هدر نرود. در صفحه اینستاگرام ما آخرین ویزاهای دریافت شده را ببینید و در صورت تمایل مراحل دریافت ویزای توریستی انگلیس توسط ما را مطالعه کنید.

7. مراحل دریافت ویزای انگلیس با راهی شو

توجه داشته باشید که موارد بالا بصورت کلی بیان شده و تقریبا هر مرحله نیاز به و ارائه راه حل مخصوص به خود را دارد.

8. قبل از تماس با ما...

  1. بررسی اولیه شرایط متقاضی
  2. بررسی پرینت حسابهای متقاضی
  3. ارائه لیست مدارک جهت ترجمه
  4. ارائه لیست مدارک دعوت کننده جهت ارسال از انگلیس
  5. تکمیل فرم اپلیکیشن
  6. ارائه مدارک به متقاضی
  7. انتظار برای دریافت نتیجه

در صورتیکه شما شرایط مناسبی برای درخواست ویزای انگلیس دارید لطفا قبل از شروع کار با ما، با سایر آژانسها یا افراد خبره تماس بگیرید و از نحوه کار آنها، هزینه خدمات و درصد موفقیت آنها مطلع شوید و در آخر با ما تماس بگیرید تا بتوانیم همفکری ارزشمندتری با شما داشته باشیم.