ویزای توریستی اروپا (شنگن)

سلام به شما ... متقاضی ویزای شنگن

در صورتی که درخواست ویزای شما شما رد شود (ریجکت بشوید) برای شما هیچ مشکلی ایجاد نمی‌شود! البته انکار نمی‌کنیم که ضرر مالی و نارحتی پس از ریجکتی تاثیر بدی بر ذهن ما خواهد داشت. برای دریافت ویزا در اقدامات بعدی، باید تا جای ممکن ایرادهای احتمالی را رفع نمایید و می‌توانید مجددا به سرعت اقدام نمایید.

سفر به جایی که کمتر می‌شناسی رو ترجیح میدی یا جایی که قبلا رفتی؟!

 • مقصدت رو انتخاب کن
 • 1. شرایط مالی

  هدف شما باید این باشد که شرایط مالی خود را به بهترین شکل ممکن برای مامور صدور ویزا توضیح دهید. بهترین راه برای جلوگیری از این موضوع، ارائه مستندات مالی کافی است که مورد قبول سفارت نیز باشند. گردش حساب‌های خود را برای 3 ماه گذشته باید به سفارت ارائه نمایید.

  2. سابقه مسافرتها

  سابقه سفرهای شما تاثیر بسزایی در صدور ویزای شنگن دارد.

  3. انواع ویزای توریستی شنگن

  ویزای توریستی کوتاه مدت: این ویزا برای افرادی که برای اولین بار درخواست ویزای شنگن خود را ارائه می‌نمایند صادر می‌شود. ضمنا افرادی که مدت زیادی از آخرین سفر آنها گذشته نیز ویزای کوتاه مدت دریافت می‌کنند.

  ویزای توریستی بلند مدت: پس از هر بار دریافت ویزای شنگن، ویزای شما بطور خودکار توسط سفارت افزایش می‌یابد. البته می‌توانید با ارائه مدارک مناسب، درخواست ویزای بلندمدت خود را ارائه دهید اما مهمترین ملاک صدور این ویزا تعداد سفرهای قبلی شماست.

  4. خدمات ما

  ما به شما کمک می‌کنیم تا پرونده خود را به بهترین شکل ممکن به سفارت ارائه کنید. این خدمات شامل شماوره، رزرو نوبت سفارت، تکمیل فرمها، رزرو هتل، پرواز، بیمه مسافرتی و … می‌باشد.

  5. رد شدن درخواست ویزا

  در صورت رد درخواست ویزای شنگن، شما حق اعتراض دارید، اما به دلیل طولانی بودن روند اعتراض بهتر است با رفع ایرادات طرح شده و دادن پاسخ مناسب به آنها، مجددا اقدام کنید. در این حالت، می‌توانید قبل از اقدام مجدد، مشاوران ما را در جریان قرار دهید تا با بررسی شرایط شما، پیشنهادهای لازم را به شما ارائه دهند.

  6. خودم شخصا اقدام کنم؟

  بله، دریافت ویزای شنگن می‌تواند به صورت مستقیم از طریق سایتهای مخصوص به هر سفارت انجام شود. با این حال، در صورتی که مایلید برای داشتن شانس بیشتر و رفع هرگونه مشکل در ارائه اطلاعات، از خدمات یک مشاور مجرب و ماهر در این زمینه استفاده کنید، با ما تماس بگیرید.

  ما متعهد هستیم که مدارک شما را به دقت بررسی کنیم تا با بیشترین شانس ممکن برای ویزا اقدام کنید تا وقت و پولتان به هدر نرود. در صفحه اینستاگرام ما آخرین ویزاهای دریافت شده را ببینید.

  7. مراحل دریافت ویزای شنگن با راهی شو

  1. بررسی اولیه شرایط متقاضی
  2. بررسی پرینت حسابهای متقاضی
  3. ارائه لیست مدارک جهت ترجمه
  4. تکمیل فرم اپلیکیشن
  5. ارائه مدارک به متقاضی

  توجه داشته باشید که موارد بالا بصورت کلی بیان شده و تقریبا هر مرحله نیاز به و ارائه راه حل مخصوص به خود را دارد.

  8. قبل از تماس با ما...

  در صورتیکه شما شرایط مناسبی برای درخواست ویزای شنگن دارید لطفا قبل از شروع کار با ما، با سایر آژانسها یا افراد خبره تماس بگیرید و از نحوه کار آنها، هزینه خدمات و درصد موفقیت آنها مطلع شوید و در آخر با ما تماس بگیرید تا بتوانیم همفکری ارزشمندتری با شما داشته باشیم.