خدمات راهی شو

ویزای انگلیس

سخت ترین ویزا برای ایرانیان در حال حاضر شاید ویزای انگلستان باشد. شاید هیچ گروهی به اندازه ما در این خصوص تجربه نداشته باشد! برای اطلاع از شرایط به صفحه مخصوص ویزای انگلیس ما سر بزنید و اطلاعات آن را بطور دقیق مطالعه کنید. ضمنا صفحه اینستاگرام ما مجموعه‌ای از ویزاهای دریافت شده بوسیله این مجموعه است.

ویزای کانادا

کانادا برای متقاضیان ویزای توریستی این کشور ویزای 10 ساله صادر می‌کند. در ایران این ویزا به ویزای 5 ساله مشهور است زیرا اعتبار پاسپورت ایرانی نهایتا 5 سال است و کانادا تا آخرین روز اعتبار پاسپورت شما برایتان ویزا را صادر می‌کند. اگربه دریافت ویزای کانادا علاقمند هستید ما با کادری مجرب به بهترین شکل ممکن به شما کمک می‌کنیم.

ویزای اروپا (شینگن)

ما از کشورهای ایتالیا، فرانسه و آلمان برای دیافت ویزای اروپا اقدام می‌کنیم. خیلی مهم است که بدانید در زمان اقدام کدام کشور بهتر از سایرکشورها ممکن است ویزای شما را صادر کند. برای ویزای شینگن می‌توانید از 6 ماه قبل از سفر اقدام کنید.

ویزای آمریکا

اگر شرایط خوبی دارید همین حالا برای ویزای آمریکا اقدام کنید! در صورت داشتن دعوت کننده شانس دریافت ویزای شما افزایش پیدا می‌کند. برای دریافت ویزای آمریکا باید از 1 سال قبل برنامه ریزی کنید زیرا نوبت انگشت نگاری معمولا تا یکسال آینده موجود نیست.

پیکاپ ویزای آمریکا و کانادا

اگر برای دریافت ویزای کانادا یا آمریکا اقدام کرده‌اید و ویزای شما صادر شده است ما می‌توانیم نسبت به ارسال پاسپورت، الصاق ویزا و بازگرداندن آن به شما کمک کنیم.

تمدید پاسپورت انگلیسی

تمدید پاسپورت انگلیسی از ایران غیر ممکن است. اگر پاسپورت شما منقضی شده و نیاز به تمدید آن دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

ویزای ژاپن

ژاپن چه تصویری را در ذهن شما خلق می‌کند؟ اگر بخواهید می‌توانید آنرا از نزدیک ببینید. ژاپن کشوری با جذابیت‌های بسیار است که برای مردم ایران ناشناخته‌های بسیاری دارد…